DEPRAWACJA SEKSUALNA

Media kwestionują niemal wszystkie prawdy o człowieku, jego rozwoju i przeznaczeniu, odbierając mu prawo osoby uprzedmiotawiają człowieka. Społeczne skutki dezinformacji w dziedzinie ludzkiej plciowości należą do najbardziej katastro­falnych. Wolność w tyciu seksualnym, w powszechnym niemal przekazie przybiera różne oferty. Zakwestionowana jest przede wszystkim chrześcijańska etyka seksualna jako „restrykcyjna wobec seksu”. Wolność seksualna nie jest nawet propozycją złudzeń o miłości. Wolność ta ma służyć jako rekreacyjna potrzeba, odprężenie, przyjemność. Edukacja seksualna jest tak zaprogramowana, aby zapomnieć o małżeństwie^Taką edukację w polskich mediach przedstawia przede wszy^sfldrn „Luz” i różne pseudoedukacyjne pisma młodzieżowe. (Wolność seksualna oznacza zanegowanie stosunków płciowych heteroseksualnych jako jedynie słusznych i normalnych) Znany publicysta Rafał A. Ziemkiewicz pisze w „Gazecie Polśkiej” (11/94): Jeszcze tak niedawno homoseksualizm, jeśli trafiał na łamy, to jedynie fachowej prasy medycznej. Dopiero w ostatnich latach dokonała się tu gwałtowna zmiana. Gazety, szczególnie ” Wyborcza”,
„Wprost” wręcz prześcigają się w dowartościowaniu homosek­sualistów, załamywaniu rąk nad nietolerancją i dyskryminacją, której ofiarą jakoby padają oraz zagrzewaniu ich do walki „o swoje prawa”. Lewicowi politycy nawołują do umieszczania w prawie (nawet w samej konstytucji} specjalnych zapisów „o zakazie dyskryminacji ze względu na orientację seksualną”, Stawiane jest żądanie legalizacji „małżeństw” pederastów i lesbijek oraz przyznawania takim prawa do adopcji.

Witaj na moim blogu parentingowym! Znajdziesz tutaj wiele ciekawych informacji dotyczących relacji z dziećmi i sposobów na wychowanie. Mam nadzieję, że podoba Ci się ta tematyka i zostaniesz tutaj na dłużej!